The Darkest Hour

Gezien bij Amazon Prime The Darkest Hour” Alweer een oudje… 2011
Als je graag film kijkt en even klaar bent met Netflix en net even een iets ander aanbod wilt hebben.
Overweeg dan eens Amazon Prime voor een schamele 6 euro in de maand heb je daar toegang tot een uitgebreide bibliotheek aan series en films. En je hebt ook nog eens gratis verzenden voor bijna alles wat je bij Amazon koopt. (nee ik krijg geen commissie)

Plot: Twee gastjes vliegen naar Moskou vanaf de VS om een website te pitchen… Dit loopt niet helemaal lekker en ze besluiten wat te gaan drinken in een club. Net als ze aanspraak hebben met twee leuke dames valt de stroom uit en ook alle elektrische apparaten zoals telefoons werken niet meer. Moskou wordt overgenomen door onzichtbare elektrisch geladen aliens. Niets of niemand is veilig en ze zijn behoorlijk moordlustig. Ze hebben maar 1 doel en dat is de aarde ontdoen van haar mineralen.

Een lekker onderuit zak film voor op een regenachtige middag. Als je diepgang zoekt kun je beter verder zoeken. Maar een aardige film. Een 6-je

Check ook mijn review van “de Film van Dylan Haegens

Geef een reactie

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Deze website gebruikt Akismet om spam te verminderen. Bekijk hoe je reactie-gegevens worden verwerkt.