One Change

Link de acteur en rechts Paul Pott

Afgelopen weekend gezien op Netflix   de Film One Change.
Waargebeurd verhaal over Paul Pott de flinke niet fotogenieke man uit Wales met een gouden keeltje.

Paul Pott wordt al zijn hele leven gepest met zijn zwaarlijvigheid en zijn eeuwige gezang.
Hij heeft maar 1 droom en dat is zijn dagelijkese sleur ontsnappan als gsm verkoper in een telefoonwinkel en meedoen in een opera. Na het winnen van een talentenshow gaat hij dan ook naar Venetië om zijn droom daar waar te maken.

Ontroerend verhaar waar iedereen wel over gehoord heeft.
Goed vertolkt door James Corden. Het grauwe Wales is ook mooi in beeld gebracht met haar typische arbeidershuisjes en industriële vergezichten. De vader van Paul Pott wordt gespeeld door Colm Meany die natuurlijk direct door de kenners wordt herkend als “Chief O’Brian” uit de Star Trek Next Generation series.
Ik geef dit licht komische drama een 7.

James Corden (rechts) als Paul Pott

Bekijk ook mijn review van The Shack

Geef een reactie

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Deze website gebruikt Akismet om spam te verminderen. Bekijk hoe je reactie-gegevens worden verwerkt.