movies review Reviews van Films

Nobody

Gezien in de Bioscoop

Na een paar maanden gesloten bioscopen ivm Covid maatregelen was het weer een verademing om naar de film te kunnen. Verrast ook door de mooie verbouwing van Pathé Eindhoven, heerlijke ruime stoelen die je tot in ligstand kunt aanpassen.

Plot

Hutch is een typische Amerikaanse huisvader, beetje sullig. Elke dag is het zelfde en er gebeurd niets spannends meer. Vrouwlief is zichtbaar teleurgesteld. Tijdens een nacht hoort hij opeens een geluid beneden en na wat aandringen gaat hij naar beneden. Met een golfclub in de hand staat hij klaar om in te grijpen maar hij doet het niet…
Met als gevolg dat zijn zoon een rake klap krijgt en vrouwlief nog meer teleurgesteld is.

Het voorval maakt toch iets los bij Hutch en een hele oude boosheid, woede, maakt zich meester van hem.
Tijdens een voorval in een stadsbus komt de ware Hutch boven en worden er flinke klappen, terechte klappen overigens, uitgedeeld. Hutch wist alleen niet wat hij ontketend in die bus….

Wat vond ik er van?

Als groot fan van Better Call Saul was het natuurlijk geweldig dat Bob Odenkirk de hoofdrol speelt…
En verder een heerlijk actiefilm. Op een gegeven moment lijkt het wel een Die Hard Meets Home Alone film.|
Gewoon lekker knallen.
Ik geef deze film een 8

Eindhovens minpuntje

Na afloop van de film trof ik mijn auto aan met 1 raampje minder ;-(
Tip.. niet parkeren bij het Eindje…