Skip to content

Een ongezouten mening, film en car reviews en wat techstuf.

Free Guy

Vorige week gezien op Disney+ Hij stond al een paar weken op mijn lijstje en ik had er even de tijd voor.  Reynolds is ook nog één van mijn favoriete acteurs onder andere bekend van Dead Pool

Plot

De goedaardige bankbediende “Guy” leeft zijn rustige leventje en eigenlijk is iedere dag het zelfde.. Hij wordt vrolijk wakker, praat even tegen zijn goudvis, wandelt met zijn maatje door de stad en op weg naar zijn werk iedere dag de zelfde koffie en zelfs de bankoverval is dagelijks.. Hij blijkt een NPC (non-playing character) Een bijrol zeg maar…  En tot overmaat van ramp besluit de eigenaar van de game ook nog eens de game te stoppen.. Tijd voor aktie dus 

Cast

Ryan Reynolds speelt eigenlijk de rol die hij het best kan. Goedlachs, vrolijk, onschuldig en er zitten wat vlagen superheld in. Prima gecast dus. Verder speelt ook Joe Keery een prima rol, maar waar kende ik hem toch van…. Juist ja van Stranger Things! Alle andere rollen waren oke (6-jes) De bad guys speelde zelfs ondermaats. Wat vond ik er van Lekkere vrolijke actie comedy, die zich afspeelt in een roaming world video game alá GTA.

Leuk concept! Ik geef de film een 7 (en dat is inclusief het bonuspunt voor Reynolds die de film echt wel moet dragen)